O NÁS

Kdo jsme a co děláme?

Kdo jsme a co děláme?

Jsme realitní kancelář s více než 10letou praxí z oblasti realit. Máme hodnoty, kterých se držíme a díky kterým se na nás můžete spolehnout. Důležité jsou pro nás spokojení klienti, příjemná energie a výborné obchodní výsledky.

Naše vize a cíle

Cesta za vysněným domovem nemusí být vždy jednoduchá. Je důležité si zvolit partnera, kterému důvěřujete. Díky naším dlouholetým zkušenostem a láskou k práci se na nás můžete spolehnout.

“Boříme mýty ve světě realit. Chceme být realitní kanceláří, která dělá věci jinak a lépe. Přidanou hodnotou je u nás obchodní duch, odbornost a ekonomická stabilita. Naším motorem je inovace a vzdělání, které nás pohání dopředu a umožňují nám dělat dobře práci, která nás baví. “

Pro vaši spokojenost

uděláme maximum

 

Abychom dosáhli svých cílů, pracujeme s nejlepšími fotografy, techniky, právníky a dalšími experty v oboru. Do naší práce dáváme maximum a naši klienti se často stávají našimi dlouholetými partnery a kamarády. To je pro nás odměnou a důkazem, že svou práci děláme dobře.

Členové našeho týmu, kteří se

postarají o vaši spokojenost

Bc. Aleš Doubek

Jednatel společnosti / Realitní makléř

Tomáš Vejdělek

Pronájmy / Administrativa

Mgr. Lukáš Máchal

právní zastoupení

Tomáš Vlach

fotografie a video

Otakar Sladkovský

účetnictví a daňové poradenství

Můžeme být i váš

spolehlivý realitní partner

 

Chcete se v životě posunout dál a prodáváte své bydlení? Hledáte nový prostor ve kterým strávíte zbytek života nebo nový obchodní prostor pro vaši firmu? Pomůžeme vám s prodejem nebo nákupem té pravé nemovitosti.