DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Developerské projekty

Developerské projekty

Za celou naši kariéru jsme realizovali prodeje velkých i menších developerských projektů. Podívejte se na ty, na které jsme nejvíce pyšní.

Park Rezidence Klamovka

Plzeňská, 1500 00, Praha 5 – Smíchov

Unikátní projekt Park Rezidence Klamovka je novostavba sedmipatrového domu v bezprostřední blízkosti klidného parku. Dům nabízí prostorné terasy, výtah a parkovací místa v podzemní garáži. Jednotlivé byty jsou dispozičně řešeny jako 1+kk, 2+kk a 3+kk. V domě je celkem 32 jednotek, součástí téměř každého bytu je balkon nebo terasa, případně obojí. Ke každému bytu také náleží sklep. Byty budou postaveny ve vyšším standardu s veškerou přípravou pro instalaci kuchyňské linky. K dispozici pro naše klienty je také interiérový architekt, který Vám se zařizováním nového bydlení rád pomůže.

Park Rezidence Klamovka

Plzeňská, 1500 00, Praha 5 – Smíchov

Rodinné domy Lísňo

Lísňo, okres Benešov

Rodinné domy Lísňo

Lísňo, okres Benešov

Hledáte ideální místo, kde se usadit? Je pro vás domov místem, kde chcete trávit příjemné chvilky se svojí rodinou? Pak je klidná vesnice Líšno ve středočeském kraji přímo pro vás. Nachází se asi 1, 4 km na východ od Bystřice. Od roku 2018 zde probíhá postupná výstavba rodinných domů a my se podílíme na jejich prodeji. Neváhejte a pojďte se s námi do téhle vesničky na Benešovsku podívat.

Mlýn Kunice

Na Kopánku, Kunice, okres Praha-východ

Život v centru historické obce na dosah přírodě i centru Prahy. Obec Kunice leží 8 km jihovýchodně od hranic Prahy. Oblast je díky své panenské kráse okolí velmi oblíbená rekreanty a chataři. V blízkém okolí najdeme Národní přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Citlivě navržená a stavebně precizní rekonstrukce Mlýnu Kunice vybízí k spokojenému bydlení v přírodní krajině na dosah Prahy. Špičkové vlakové spojení a bohatá občanská vybavenost nejbližšího okolí tvoří z místa oázu klidu s nadstandartní dostupností vzdělání, rekreace a služeb.

Mlýn Kunice

Na Kopánku, Kunice, okres Praha-východ