O SPOLEČNOSTI

Naše realitní kancelář vznikla, abychom i Vám pomohli najít domov. Po zkušenostech na českém realitním trhu,Vám nabízíme čestné spravedlivé jednání. Tato cesta pro nás v dnešní konkurenci není vůbec snadná, ale věříme, že v celkovém důsledku budete s námi velice spokojení a mile překvapeni.

Snažíme se s našimi klienty pracovat dlouhodobě a přátelsky a proto hned od začátku se pokusíme hledat společné cesty k uspokojení obou dvou stran. Vaší odměnou za spolupráci s námi budou věrnostní odměny, výhody, slevy a hlavně individuální a korektní přístup ke každému z Vás. Nemáme rádi nucený přístup, naše zákazníky, do ničeho netlačíme. Víme, že máme co nabídnout a že můžeme být velkým přínosem pro naše partnery.


Díky individuálnímu přístupu ke každé osobě-zakázce, můžeme dosáhnout mnohem efektivnějšího a rychlejšího výsledku.  Jsme ochotni s Vámi zdarma zkonzultovat, poradit a najít pro Vás nejlepší východisko v dané situaci. Nebojte se nás kontaktovat, nabízíme komplexní služby v prodeji i pronájmu, samozřejmě s veškerým právním servisem a profesionálním přístupem.
 

Těšíme se na Váš tým Decorus,…


Firemní motto: „"Prohřešil bych se proti Bohu i lidem, kdyby mé dílo nedosáhlo takové kvality, jaké mělo. " Leonardo da Vinci.